Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante

ILFOV,Corbeanca     Activat la 06.05.2024 22:28
Cod anunt: gnpoolbgtt / Vizualizari: 330

Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante, hoteluri, etc. Depozitul se afla in Corbeanca, Strada Balentei, nr.44, Ilfov .
Candidatul Ideal :
•Bune abilitați de comunicare si relaționare;
•Capacitate de lucru individual dar și în echipă
•Disponibilitate pentru efort fizic
•Permis de conducere categoria B;
Descrierea jobului:
• Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
• Descarca marfa livrata in depozit
• Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
• Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
•Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
• Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
• Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice;
• Ambaleaza marfa in vederea livrarii;
• Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare;
• Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare;
• Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

Pentru alte detalii ne puteti contacta la nr: 0733 023 020

0745017009
İdeal İnox
Persoana fizica